WEDSTRIJDKALENDER MARATHON 2014-2015

 

OKTOBER
     
       
za.22-10-2016

 KPN Marathon Cup 1

21.30u  Beloften/ 1e divisie, (100r), 19.00u Dames (70r),
20.00u Topdiv.(125r)

 Amsterdam
za.29-10-2016

 KPN Marathon Cup 2

18.00u Beloften/1e Divisie  19.30u Dames, 20.30u Topdiv.(125r)

 Groningen

 

NOVEMBER      
       
za.05-11-2016

 KPN Marathon Cup 3

 

18.00u Beloften/1e Divisie  19.30u Dames, 20.30u Topdiv.

 Tilburg

 

za.12-11-2016

 KPN Marathon Cup 4

 

18.00u Beloften/ 1e Divisie, 19.30 u Dames, 20.30 u Topdiv.

 Heerenveen

 

za.19-11-2016  KPN Marathon Cup 5   18.00 u Beloften/ 1e divisie, 19.30 u Dames, 20.30 u Topdiv.

 Haarlem


za. 26-11-2016  KPN Marathon Cup 6

18.00u Beloften/ 1e Divisie, 19.30 u Dames, 20.30 u Topdiv.

  Hoorn

 

 

DECEMBER
     
       
za.10-12-2016
 KPN Marathon Cup 7  18.00 u Beloften/ 1e divisie, 19.00 u Dames, 20.00 u Topdiv.

 Enschede


do.15-12-2016

  Vierdaagse 1

18.00u. Beloften/1e Divisie, 19.00 u Dames, 20.00u Topdiv.

 Leeuwarden

 

vr.16-12-2016   Vierdaagse 2
 18.00u. Beloften/1e Divisie, 19.00 u Dames, 20.00u Topdiv.

 Utrecht

 

za.17-12-2016

  Vierdaagse 3

18.00 u. Beloften/ 1e divisie, 19.30u Dames, 20.00u Topdiv.

 Breda

 

 

zo.18-12-2016  Finale Vierdaagse

18.00u. Beloften/1e Divisie, 19.30u Dames, 20.30u Topdiv.

 Alkmaar
wo.21-12-2016 Marathon Flevonice
18.00u. Beloften/1e Divisie, 19.30u Dames, 20.30u Topdiv.

 Biddinghuizen

 

JANUARI
     
       
zo.01-01-2017   KPN NK Marathon 13.00 u. Neo-Senioren, 14.30 u Dames, 16.00 u Topdiv.

 Heerenveen

 

za. 07-01-2017

 KPN Marathon Cup 8

 18.00 u Beloften/ 1e divisie, 19.30 u Dames, 20.30 u Topdiv.

 Eindhoven

 

vr. 13-01-2017
 KPN Marathon Cup 9
18.00u Beloften/ 1e Divisie, 19.30 u Dames, 20.30 u Topdiv.

 Rotterdam

 

za.14-01-2017 KPN Marathon Cup 10 18.00u Beloften/ 1e Divisie, 19.30 u Dames, 20.30 u Top Div.

 Alkmaar

 

za. 21-01-2017 KPN Marathon Cup 11 18.00 u Beloften/ 1e divisie, 19.30 u Dames, 20.30 u Top Div.

 Groningen

 

za.28-01-2017 KPN ONK 09.00u Dames,
11.30u Heren Top en
Beloften/1e Divisie(100km)
Weissensee
ma.30-01-2017  Ploegenachtervolging    Dames, 1e divisie, Topdivisie

 

Weissensee

wo.01-02-2017  AET KPN Grandprix 1   08.00 u Heren en Beloften/1e Divisie, 08.05u Dames

 

Weissensee

Za. 04-02-2017  AKM KPN Grandprix 2 09.00 u Heren + Beloften/1e Divisie, 09.20 u Dames

 

Weissensee

   

 

 

FEBRUARI      

za. 11-02-2017 KPN Marathon Cup 12 18.00u Beloften/ 1e Divisie, 19.30 u Dames, 20.30 u Topdiv. Den Haag


za.18-02-2017  KPN Marathon Cup 13  18.00 u Beloften/1e divisie, 19.30 u Dames, 20.30 u Topdiv.
Deventer


wo.22-02-2017  KPN Grandprix 3 08.00u Dames 80 km /Heren  100 km

Luleå
Zweden

za.25-02-2017  KPN Grandprix 4  Dames 40 km,  Heren 60 km

Falun
Zweden

zo. 26-02-2017 Finale KPN Grandprix  Dames 100 km, Heren 150 km  Falun
Zweden
       
Maart

     
za. 05-03-2017  Finale KPN Cup 18.00 u Beloften/ 1e divisie, 19.30 u Dames, 20.30 u Topdiv.
Amsterdam